wtorek, 25 grudnia 2012

Czekolada i wisienkiWitam Was bardzo serdecznie. Dziś mam dla Was troszkę biżuterii z nowej "wiśniowo-czekoladowej" serii. Do stworzenia takiej właśnie kombinacji zainspirował mnie nie tylko smak ale również połączenie koloru wiśniowego z czekoladowym. Realizując nowe pomysły głównie kieruje się kolorem, jest to bowiem jak dla mnie jeden z najważniejszych elementów jeśli chodzi o prace z modeliny. Kolor tworzy wyjątkową atmosferę, klimat, poczucie równowagi i harmonii. Wszystkie elementy są wykonane ręcznie z modeliny fimo. Ciągle planuje nowe projekty jednak ciągle czasu mi brakuje, już myślę o serii walentynkowej, nowych aranżacjach "Alicji w krainie czarów" a wiosna będzie bieżowo-fioletowo- zielono- truskawkowa :)
Jednak do wiosny jeszcze dużo czasu więc dziś składam Wam wszystkim spóźnione życzenia z okazji świąt, dużo cierpliwości, zdrowia, cudownych chwil, miłości, przyjaźni i mnóstwo kreatywnych pomysłów i realizacji.
Pozdrawiam ciepło Aniela :)

6 komentarzy:

 1. Jakie słodkości! : )

  Wesołych świąt. : )

  OdpowiedzUsuń
 2. Śliczne *.* Babeczka jest genialna i wisienka też :D

  OdpowiedzUsuń
 3. o jakie super:D wszystko wygląda tak realistycznie:D

  OdpowiedzUsuń
 4. Co tu dużo pisać... ideał! Nie wiem jak Ty to robisz, jakie stosujesz techniki, materiały... ale robisz to genialnie!

  OdpowiedzUsuń